Кухонна мийка Blanco Dalago 45-F 517170 455x500
Фото 3 |
Blanco Dalago 45-F 517170 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Dalago 45-F 517170 455x500
Усі ціни 32 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO DALAGO 45-F 527243 SILGRANIT szary wulkaniczny z funkcją odpływu | 1 186 zł |
Zlew granitowy Blanco Dalago 45-F delikatny biały 527060 | 1 676 zł |
BLANCO DALAGO 45-F Silgranit PuraDur Antracyt, korek auto. 517166 | 1 643 zł |
Zlew BLANCO DALAGO 45-F KAWOWY (korek auto) (517171) *** zamów wycięcie ot | 1 576 zł |
Zlew BLANCO DALAGO 45-F KAWOWY (korek auto) (517171) *** zamów wycięcie ot | 1 608 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →