Zlewozmywak kuchenny Blanco Dalago 45-F 517170 455x500
Zdjęcia 3 |
Blanco Dalago 45-F 517170 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Dalago 45-F 517170 455x500
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO DALAGO 45-F 527243 SILGRANIT szary wulkaniczny z funkcją odpływu | 1 186 zł |
Zlew granitowy Blanco Dalago 45-F delikatny biały 527060 | 1 676 zł |
BLANCO DALAGO 45-F Silgranit PuraDur Antracyt, korek auto. 517166 | 1 643 zł |
Zlew BLANCO DALAGO 45-F KAWOWY (korek auto) (517171) *** zamów wycięcie ot | 1 576 zł |
Zlew BLANCO DALAGO 45-F KAWOWY (korek auto) (517171) *** zamów wycięcie ot | 1 608 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →