Zlewozmywak kuchenny Blanco Rotan 500-U 526098 530x460
Zdjęcia 10 |
Blanco Rotan 500-U 526098 |
|
Umywalka wykonana jest w dwóch wersjach: ceramicznej i granitowej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Rotan 500-U 526098 530x460
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO ROTAN 500-U 527329 SILGRANIT szary wulkaniczny | 1 121 zł |
Zlewozmywak BLANCO Rotan 500-U 523075 Antracyt | 1 100 zł |
BLANCO ROTAN 500-U 527146 SILGRANIT miękka biel | 1 121 zł |
Modyfikacje Blanco Rotan 500-U 526098
Ceny na Blanco Rotan 500-U 526098 |
---|---|---|---|---|
Blanco Rotan 400-U 521332 460x430 | od 921 zł | 5 oferty | ||
Blanco Rotan 500-U 526098 530x460 | od 1 100 zł | 5 oferty | ||
Blanco Rotan 700-U 521349 730x460 | od 1 299 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →