Кухонна мийка Blanco Subline 500-U/2 Ceramic 523739 543x456
Фото 6 |
Blanco Subline 500-U/2 Ceramic 523739 |
|
Мийка виготовляється в двох варіантах: кераміка, граніт
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Subline 500-U/2 Ceramic 523739 543x456
Усі ціни 41 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew ceramiczny Blanco Subline 500-U bazaltowy 523739 | 2 138 zł |
Zlewozmywak Blanco Subline 500-U Ceramika biały połysk z korkiem InFino (5 | 2 533 zł |
BLANCO SUBLINE 500-U Ceramika PuraPlus Bazaltowy, InFino 523739 | 2 223 zł |
Zlew BLANCO SUBLINE 500-U biały połysk (korek manual InFino) (523733) | 2 152 zł |
Zlew BLANCO SUBLINE 500-U biały połysk (korek manual InFino) (523733) | 2 052 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →