Кухонна мийка Blanco Subline 400-U 515759 460x430
Фото 14 |
Blanco Subline 400-U 515759 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Subline 400-U 515759 460x430
Усі ціни 79 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO SUBLINE 400-U 527166 SILGRANIT miękka biel bez sterowania odpływem | 1 140 zł |
Zlewozmywak BLANCO Subline 400-U 523422 Antracyt | 1 155 zł |
Zlew granitowy Blanco Subline 400-U wulkaniczny szary 527349 | 1 140 zł |
Zlewozmywak BLANCO Subline 400-U 523422 Antracyt | 1 155 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Subline 400-U 515759
Ціни на Blanco Subline 400-U 515759 |
---|---|---|---|---|
Blanco Subline 160-U 513951 190x460 | від 962 zł | 41 пропозиція | ||
Blanco Subline 320-U 513952 350x460 | від 954 zł | 48 пропозицій | ||
Blanco Subline 375-U 516035 414х456 | від 1 569 zł | 41 пропозиція | ||
Blanco Subline 400-U 515759 460x430 | від 991 zł | 80 пропозицій | ||
Blanco Subline 500-U 513953 530x460 | від 1 040 zł | 71 пропозиція | ||
Blanco Subline 700-U 523446 730x460 | від 1 240 zł | 55 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →