Кухонна мийка Blanco Sona 45S 519669 780х500
Фото 15 |
Blanco Sona 45S 519669 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Sona 45S 519669 780х500
Усі ціни 53 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO SONA 45 S 527332 SILGRANIT szary wulkaniczny odwracalny bez sterowa | 969 zł |
Zlewozmywak BLANCO Sona 45 S 519662 Antracyt | 1 110 zł |
Zlewozmywak BLANCO Sona 45 S 519669 Tartufo | 1 110 zł |
Zlew granitowy Blanco Sona 45 S wulkaniczny szary 527332 | 1 140 zł |
Zlewozmywak BLANCO Sona 45 S 519669 Tartufo | 1 110 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →