Кухонна мийка Blanco Subline 350/150-U 514526 567х456
Фото 5 |
Blanco Subline 350/150-U 514526 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Subline 350/150-U 514526 567х456
Усі ціни 40 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew ceramiczny Blanco Subline 350/150-U bazaltowy 523746 | 2 399 zł |
Zlewozmywak Blanco Subline 350/150-U Ceramika PuraPlus biały połysk z kork | 2 794 zł |
BLANCO SUBLINE 350/150-U Biały połysk, lewy, InFino 523741 | 2 495 zł |
Zlew BLANCO SUBLINE 350/150-U biały połysk (korek manual InFino) (523741) | 2 376 zł |
Zlew BLANCO SUBLINE 350/150-U biały połysk (korek manual InFino) (523741) | 2 303 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →