Кухонна мийка Blanco Zia 45S Compact 524727 680x500
Фото 14 |
Blanco Zia 45S Compact 524727 |
|
10 варіантів кольорів. Матеріал: SILGRANIT PuraDur
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zia 45S Compact 524727 680x500
Усі ціни 70 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO ZIA 45 S Compact 527196 SILGRANIT miękka biel odwracalna z funkcją | 995 zł |
Zlewozmywak BLANCO Zia 45 S Compact 527380 Wulkaniczny szary | 862 zł |
Zlewozmywak BLANCO Zia 45 S Compact 524711 Antracyt | 1 050 zł |
Zlew granitowy Blanco Zia 45 S Compact wulkaniczny szary 527380 | 863 zł |
BLANCO ZIA 45 S Compact Silgranit czarny odwracalny | 863 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →