Кухонна мийка Deante Eridan ZQE G113 860x500
Фото 7 |
Deante Eridan ZQE G113 860x5001000x520 |
|
Мийка не вбирає запахи, стійкий до високих температур (250 °C). Заводські отвори для змішувача і клапан-автомат
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Eridan ZQE G113 860x500
Усі ціни 51 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Zlewozmywak eridan Deante zqea113 | 1 129 zł |
Zlewozmywak DEANTE Eridan ZQE A113 Alabaster | 843 zł |
Zlewozmywak DEANTE Eridan ZQE G113 Grafitowy metalik | 843 zł |
Zlewozmywak Deante Eridan alabaster 1-komorowy z ociekaczem | 999 zł |
Zlewozmywak DEANTE Eridan ZQE A113 Alabaster | 849 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Deante Eridan ZQE G113
Ціни на Deante Eridan ZQE G113 |
---|---|---|---|---|
Deante Eridan ZQE G113 860x500 | від 843 zł | 53 пропозиції | ||
Deante Eridan ZQE G713 1000x520 | від 709 zł | 49 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →