Кухонна мийка Kernau KGS N 5078 1B1D 780x460
Фото 4 |
Kernau KGS N 5078 1B1D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KGS N 5078 1B1D 780x460
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Zlewozmywak granitowe Kernau kgsn 5078 1b1d deep black | 899 zł |
Zlewozmywak granitowy Kernau KGS N 5078 1B1D Deep Black | 899 zł |
Zlewozmywak Kernau granitowy Kernau KGS N 5078 1B1D Graphite | 899 zł |
Zlewozmywak Kernau Kgsn 5078 1B1D Graphite 78X46Cm | 899 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zlew KERNAU KGS N 5078 1B1D GRAPHITE (czarny z szarymi | 899 zł |
Komfort Zlewozmywak granitowe Kernau kgsn 5078 1b1d graphite | 899 zł |
Zlewozmywak granitowy Kernau KGS N 5078 1B1D Graphite | 899 zł |
Модификації Kernau KGS N 5078 1B1D
Ціни на Kernau KGS N 5078 1B1D |
---|---|---|---|---|
Kernau KGS N 4565 1B1D 650x500 | від 799 zł | 6 пропозицій | ||
Kernau KGS N 5078 1B1D 780x460 | від 899 zł | 7 пропозицій | ||
Kernau KGS N 6586 1B1D 860x500 | від 929 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →