Zlewozmywak kuchenny Kernau KGS N 5078 1B1D 780x460
Zdjęcia 4 |
Kernau KGS N 5078 1B1D |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KGS N 5078 1B1D 780x460
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak granitowe Kernau kgsn 5078 1b1d deep black | 899 zł |
Zlewozmywak granitowy Kernau KGS N 5078 1B1D Deep Black | 899 zł |
Zlewozmywak Kernau granitowy Kernau KGS N 5078 1B1D Graphite | 899 zł |
Zlewozmywak Kernau Kgsn 5078 1B1D Graphite 78X46Cm | 899 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zlew KERNAU KGS N 5078 1B1D GRAPHITE (czarny z szarymi | 899 zł |
Komfort Zlewozmywak granitowe Kernau kgsn 5078 1b1d graphite | 899 zł |
Zlewozmywak granitowy Kernau KGS N 5078 1B1D Graphite | 899 zł |
Modyfikacje Kernau KGS N 5078 1B1D
Ceny na Kernau KGS N 5078 1B1D |
---|---|---|---|---|
Kernau KGS N 4565 1B1D 650x500 | od 799 zł | 6 oferty | ||
Kernau KGS N 5078 1B1D 780x460 | od 899 zł | 7 oferty | ||
Kernau KGS N 6586 1B1D 860x500 | od 929 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →