Zlewozmywak kuchenny Kernau KGS U60 1B 540x460
Zdjęcia 3 |
Kernau KGS U60 1B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KGS U60 1B 540x460
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak Kernau kgsu 60 1b graphite | 849 zł |
Zlew granitowy Kernau KGS U 60 1B Graphite | 849 zł |
Zlewozmywak granitowy Kernau KGS U 60 1B Black Metallic | 899 zł |
Zlewozmywak Kernau granitowy Kernau KGS U 60 1B Graphite | 849 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zlew KERNAU KGS U 60 1B DEEP BLACK (czarny mat) DODATK | 889 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →