Змішувач Armatura Rumba 6553-915-00
Фото 6 |
Armatura Rumba 6553-915-00 |
|
Змішувач створює шум трохи більше 30 децибел. Оснащений аератором, який можна відкрутити за допомогою звичайної монети.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Armatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Armatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Armatura Rumba 6553-915-00
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bateria KFA ARMATURA Rumba 6553-915-51 Chrom/beżowy | 150 zł |
KFA Armatura Arura Rumba 6553-915-63 Szary Mosiądz | 148 zł |
Bateria KFA ARMATURA Rumba 6553-915-00 Chrom/czarny | 165 zł |
Bateria kuchenna KFA Rumba stojąca szara (6553-915-63) | 143 zł |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →