Bateria wodociągowa Armatura Rumba 6553-915-00
Zdjęcia 6 |
Armatura Rumba 6553-915-00 |
|
Mikser generuje hałas nie większy niż 30 decybeli. Wyposażony w aerator, który można odkręcić zwykłą monetą.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Armatura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Armatura.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Armatura Rumba 6553-915-00
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria KFA ARMATURA Rumba 6553-915-51 Chrom/beżowy | 150 zł |
KFA Armatura Arura Rumba 6553-915-63 Szary Mosiądz | 148 zł |
Bateria KFA ARMATURA Rumba 6553-915-00 Chrom/czarny | 165 zł |
Bateria kuchenna KFA Rumba stojąca szara (6553-915-63) | 143 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →