Bateria wodociągowa Armatura German 4510-910-00
Armatura German 4510-910-00 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Armatura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Armatura.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Armatura German 4510-910-00
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KFA Armatura Arura German 4510-910-00 Chrom Mosiądz | 259 zł |
Bateria kuchenna KFA German ścienna chrom (4510-910-00) | 248 zł |
KFA Armatura German bateria kuchenna ścienna chrom 4510-910-00 | 272 zł |
KFA Armatura Arura German 4510-910-00 Chrom Mosiądz | 299 zł |
ARMATURA KRAKÓW 4510-910-00 ARMATURA KRAKÓW-KFA 4510-910-00 GERMAN ZLEWOZM | 259 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →