Bateria wodociągowa Armatura Baryt 553-915-00
Armatura Baryt 553-915-00 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Armatura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Armatura.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Armatura Baryt 553-915-00
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KFA Armatura Arura Baryt 553-915-00 Chrom Mosiądz | 170 zł |
Bateria kuchenna KFA Baryt stojąca chrom (553-915-00) | 166 zł |
KFA Armatura Baryt bateria kuchenna stojąca chrom 553-915-00 | 183 zł |
KFA Armatura Arura Baryt 553-915-00 Chrom Mosiądz | 200 zł |
ARMATURA KRAKÓW 553-915-00 BARYT bateria zlewozmywakowa jednouchwytowa | 169 zł |
Bateria zlewozmywakowa KFA Baryt 553-915-00 !! ODBIÓR, DOSTAWA W WARSZAWIE | 240 zł |
Baryt Bateria zlewozmywakowa stojąca jednouchwytowa 553-915-00 | 229 zł |
Modyfikacja modelu:
- art. 553-915-00 - zaopatrzenie w wodę z wężami elastycznymi (przyłącze 3/8")
- art. 553-914-00 - zaopatrzenie w wodę z wężami elastycznymi (przyłącze 1/2")
PolecamyPorównaj w tabeli →