Bateria wodociągowa Armatura German 4512-915-00
Armatura German 4512-915-00 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Armatura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Armatura.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Armatura German 4512-915-00
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria umywalkowa KFA German stojąca chrom (4512-915-00) | 170 zł |
KFA Armatura German bateria umywalkowa stojąca chrom 4512-915-00 | 186 zł |
ARMATURA KRAKÓW 4512-915-00 ARMATURA KRAKÓW-KFA 4512-915-00 GERMAN UMYWALK | 177 zł |
Modyfikacja modelu:
- art. 4512-915-00 - zaopatrzenie w wodę z wężami elastycznymi (przyłącze 3/8")
- art. 4512-914-00 - zaopatrzenie w wodę z wężami elastycznymi (przyłącze 1/2")
PolecamyPorównaj w tabeli →