Bateria wodociągowa Ferro Zumba II BZA42S
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Ferro Zumba II BZA42S |
|
Możesz ustawić dowolny kształt wylewki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferro Zumba II BZA42S
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria kuchenna Ferro Zumba II stojąca czarna (BZA42B) | 163 zł |
FERRO BZA42P ZUMBA II bateria zlewozmywakowa z elastyczną beżową wylewką, | 224 zł |
FERRO ZUMBA II Bateria zlewozmywakowa, elastyczna wylewka 2-funkcyjna, beż | 197 zł |
Bateria kuchenna Ferro Zumba II stojąca beżowa (BZA42P) | 168 zł |
Bateria kuchenna Ferro Zumba II stojąca miętowa (BZA42M) | 176 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →