Змішувач Ferro Zumba II BZA42S
Відео 1Фото 10 |
Ferro Zumba II BZA42S |
|
Можна встановити довільну форму виливу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Zumba II BZA42S
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bateria kuchenna Ferro Zumba II stojąca czarna (BZA42B) | 163 zł |
Ferro Zumba II bateria kuchenna z elastyczną wylewką chrom/szary BZA42S | 181 zł |
FERRO BZA42P ZUMBA II bateria zlewozmywakowa z elastyczną beżową wylewką, | 224 zł |
FERRO ZUMBA II Bateria zlewozmywakowa, elastyczna wylewka 2-funkcyjna, beż | 197 zł |
Bateria kuchenna Ferro Zumba II stojąca beżowa (BZA42P) | 168 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →