Змішувач Ferro Zumba Slim 2F BZA43B
Відео 1Фото 14 |
Ferro Zumba Slim 2F BZA43B |
|
Можна змінити висоту виливу: 340-420 мм, а глибину: 210-410 мм. Можливість встановлення довільної форми виливу. Створює шум трохи більше 30 дБ.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Zumba Slim 2F BZA43B
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bateria kuchenna Ferro Zumba Slim 2F stojąca srebrna (BZA43S) | 218 zł |
Ferro Zumba Slim 2F bateria kuchenna z elastyczną wylewką beżowa/chrom BZA | 275 zł |
FERRO BZA43C ZUMBA SLIM 2F bateria zlewozmywakowa z elastyczną cytrynową w | 309 zł |
FERRO ZUMBA SLIM 2F Bateria zlewozmywakowa, elastyczna wylewka 2-funkcyjna | 390 zł |
Bateria kuchenna Ferro Zumba Slim 2F stojąca beżowa (BZA43P) | 260 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →