Bateria wodociągowa Ferro Zumba Slim 2F BZA43B
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Ferro Zumba Slim 2F BZA43B |
|
Istnieje możliwość zmiany wysokości wylewki: 340 - 420 mm oraz głębokości: 210 - 410 mm. Możliwość zamontowania dowolnego kształtu wylewki. Tworzy hałas nie większy niż 30 dB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferro Zumba Slim 2F BZA43B
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria kuchenna Ferro Zumba Slim 2F stojąca srebrna (BZA43S) | 218 zł |
FERRO BZA43W ZUMBA SLIM 2F bateria zlewozmywakowa z elastyczną białą wylew | 309 zł |
FERRO ZUMBA SLIM 2F Bateria zlewozmywakowa, elastyczna wylewka 2-funkcyjna | 390 zł |
Bateria kuchenna Ferro Zumba Slim 2F stojąca beżowa (BZA43P) | 260 zł |
Bateria kuchenna Ferro Zumba Slim 2F stojąca niebieski (BZA43L) | 256 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →