Bateria wodociągowa Ferro Zumba BZA4
Zdjęcia 6 |
Ferro Zumba BZA4 |
|
Istnieje możliwość zmiany wysokości wylewki od 280 do 440 mm oraz promienia wylewki od 150 do 350 mm. Możliwość zamontowania wylewki o dowolnym kształcie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferro Zumba BZA4
Wszystkie ceny 61 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria kuchenna zielona armatura do zlewozmywaka elastyczna obracana o 36 | 182 zł |
Bateria kuchenna z elastyczną wylewką Ferro Fitness BZA4B | 139 zł |
Bateria kuchenna Ferro Zumba stojąca niebieska (BZA4L) | 167 zł |
Bateria Zlewozmywakowa Zumba Z Elastyczną Wylewką / Ferro | 159 zł |
Bateria kuchenna z elastyczną wylewką Fitness Ferro | 149 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →