Змішувач Teka MTP 913
Teka MTP 913 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka MTP 913
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Teka mtp 913 carbon | 399 zł |
Bateria TEKA MTP 913 TG Onyx | 331 zł |
Bateria TEKA MTP 913 TG Onyx | 349 zł |
Teka MTP 913 TG Karbon Granit | 329 zł |
ще 18 пропозицій
Варіанти покриття корпусу:
- арт. 469130210 — хром
- арт. 46913021C — матовий хром
- арт. 46913020A — антрацит
- арт. 46913020S — бежевий
- арт. 46913020T — топаз Бежевий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →