Змішувач Teka ARK 938
Фото 10 |
Teka ARK 938 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka ARK 938
Усі ціни 49 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Teka 239381200 kran ARK 938 239381200 | 505 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Teka ark 938 biała | 649 zł |
Bateria kuchenna TEKA ARK 938 TG, metalic onyks | 699 zł |
Bateria TEKA ARK 938 | 505 zł |
Teka Ark 938 Tap Posrebrzany 239381200 | 579 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →