Змішувач Berg Retro WW 830157B
Фото 7 |
Berg Retro WW 830157B |
|
Силіконовий аератор.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berg Retro WW 830157B
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berg Retro Gold bateria kuchenna stojąca z wyciąganą wylewką złoty 830157G | 649 zł |
Bateria BERG RETRO WW GOLD (złoty) (830157G) PYTAJoRABATna produktyBERG|ra | 648 zł |
Bateria BERG Retro WW 830157G Złoty | Bezpłatny transport | 549 zł |
BERG Bateria kuchenna RETROBLACK WW złoty 830157G * I tel. (22) 266 82 20 | 649 zł |
Bateria BERG Retro WW 830157B Czarny | Bezpłatny transport | 599 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →