Змішувач Deante Gerbera BGB B720
Фото 9 |
Deante Gerbera BGB B720 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Gerbera BGB B720
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Gerbera BGBB720 armatura kuchenna chrom/czarna Deante BGBB720 | 524 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa gerbera Deante bgbb720 | 699 zł |
Bateria Deante Gerbera chrom/czarny zlewozmywakowa stojąca | 599 zł |
Deante GERBERA BGB B720 Chrom/Czarny Mosiądz | 379 zł |
Bateria kuchenna z wyciąganą słuchawką Deante GERBERA BGB W720 chrom / bia | 496 zł |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →