Bateria wodociągowa Deante Gerbera BGB B720
Zdjęcia 9 |
Deante Gerbera BGB B720 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Gerbera BGB B720
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Gerbera BGBB720 armatura kuchenna chrom/czarna Deante BGBB720 | 524 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa gerbera Deante bgbb720 | 699 zł |
Bateria DEANTE Gerbera BGB B720 Czarny/chrom | 431 zł |
Bateria Deante Gerbera chrom/czarny zlewozmywakowa stojąca | 599 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →