Змішувач Kernau KWT 20 PO
Фото 17 |
Kernau KWT 20 PO |
|
Кріплення Easy Fix спрощує встановлення або зняття змішувача.
Максимальна температура води: 90 °C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KWT 20 PO
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Kernau kwt 20 po chrome/white | 569 zł |
Bateria stalowa Kernau KWT 20 PO Chrome/Black | 589 zł |
Bateria Do Zlewu Kernau Kwt 20 Po Chromewhite Stal | 569 zł |
Bateria stalowa Kernau KWT 20 PO Chrome/White | 569 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →