Bateria wodociągowa Kernau KWT 20 PO
Zdjęcia 17 |
Kernau KWT 20 PO |
|
Easy Fix ułatwia instalację lub demontaż baterii.
Maksymalna temperatura wody: 90°C.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KWT 20 PO
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Kernau kwt 20 po chrome/white | 569 zł |
Bateria stalowa Kernau KWT 20 PO Chrome/Black | 589 zł |
Bateria Do Zlewu Kernau Kwt 20 Po Chromewhite Stal | 569 zł |
Bateria stalowa Kernau KWT 20 PO Chrome/White | 569 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →