Bateria wodociągowa Kernau KWT 27
Zdjęcia 7 |
Kernau KWT 27 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KWT 27
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Kernau kwt 27 gun metal net net | 999 zł |
Bateria stalowa Kernau KWT 27 Copper | 999 zł |
Bateria Do Zlewu Kernau Kwt 27 Gold Stalowa | 699 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Bateria KERNAU KWT 27 GOLD (złoty) DODATKOWYRABAT|GOLD | 999 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Kernau kwt 27 copper net net | 999 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →