Bateria wodociągowa Kernau KWT 07A
Zdjęcia 39 |
Kernau KWT 07A |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KWT 07A
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Kernau kwt 07a black metallic | 379 zł |
Bateria granitowa Kernau KWT 07A Pure White | 379 zł |
Bateria kuchenna Kernau KWT 07A stojąca chrom (185214) | 369 zł |
Bateria Granit Kernau Kwt 07A Deep Black Perlator | 389 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Bateria KERNAU KWT 07A SAND (beż piaskowy) DODATKOWYRA | 379 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →