Bateria wodociągowa Mexen Duo 671701-02
Zdjęcia 5 |
Mexen Duo 671701-02 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mexen Duo 671701-02
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria kuchenna Mexen Duo stojąca biała z chromowanym korpusem | 364 zł |
Mexen Duo Bateria Kuchenna Dwugłowicowa Chrom | 364 zł |
Mexen Duo bateria kuchenna chrom/biała - 671701-02 | 364 zł |
Bateria kuchenna Mexen Duo stojąca czarna z chromowanym korpusem | 364 zł |
Mexen Duo Bateria Kuchenna Dwugłowicowa Czarna | 362 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →