Bateria wodociągowa Omnires Vita VI6350BLCR
Zdjęcia 3 |
Omnires Vita VI6350BLCR |
|
Korpus baterii wykonany jest z mosiądzu klasy „A”. Przy produkcji baterii zastosowano technologię galwanizacji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires Vita VI6350BLCR
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Bateria kuchenna Omnires Vita czarny VI6350BLBL | 629 zł |
Bateria kuchenna Omnires Vita czarny (BLH) VI6350BLBL | 594 zł |
Bateria kuchenna stojąca Omnires VITA VI6350BLBL czarny mat | 682 zł |
Omnires Vita Bateria kuchenna wysoka z wyciąganą wylewką czarny mat VI6350 | 493 zł |
Omnires Vita Czarny VI6350BLBL | 484 zł |
Bateria kuchenna Omnires Vita chrom czarny mat VI6350BLCR | 471 zł |
Czarna bateria kuchenna Omnires VITA VI6350BLCR | 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →