Змішувач Omnires Albany AB1450IN
Omnires Albany AB1450IN |
|
Корпус змішувача виготовлений з латуні класу "а".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires Albany AB1450IN
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Bateria zlewozmywakowa ze stali nierdzewnej Albany AB1450 INOX 590 | 320 zł |
Bateria kuchenna Omnires Albany inox (IN) AB1450IN | 298 zł |
Bateria kuchenna 28cm z obrotową wylewką Omnires ALBANY AB1450 inox | 260 zł |
OMNIRES AB1450 IN ALBANY Bateria zlewozmywakowa INOX | 296 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →