Змішувач Omnires Albany AB1455IN
Omnires Albany AB1455IN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires Albany AB1455IN
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Bateria zlewozmywakowa ze stali nierdzewnej z wyciąganą wylewką Al | 649 zł |
Bateria OMNIRES Albany AB1455 Inox | 604 zł |
Bateria kuchenna Omnires Albany inox (IN) AB1455IN | 604 zł |
Bateria OMNIRES Albany AB1455 Inox | 604 zł |
Bateria kuchenna 31,5cm z wyciąganą obrotową wylewką Omnires ALBANY AB1455 | 499 zł |
OMNIRES AB1455 IN OMNIRES AB1455 bateria zlewozmywakowa IN | 602 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →