Bateria wodociągowa Omnires Albany AB1450IN
Omnires Albany AB1450IN |
|
Korpus baterii wykonany jest z mosiądzu klasy „A”.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires Albany AB1450IN
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Bateria zlewozmywakowa ze stali nierdzewnej Albany AB1450 INOX 590 | 333 zł |
Bateria kuchenna Omnires Albany inox (IN) AB1450IN | 298 zł |
Bateria kuchenna 28cm z obrotową wylewką Omnires ALBANY AB1450 inox | 260 zł |
OMNIRES AB1450 IN ALBANY Bateria zlewozmywakowa INOX | 296 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →