Bateria wodociągowa Omnires Baretti BA7820CR
Zdjęcia 3 |
Omnires Baretti BA7820CR |
|
Kolekcja od polskiej projektantki Dominiki Drezner. Korpus baterii, bateria i rozeta wykonane są z mosiądzu klasy „A”.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires Baretti BA7820CR
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Bateria bidetowa Omnires Baretti chrom połysk BA7820CR | 307 zł |
Bateria bidetowa Omnires Baretti czarny mat (BLM) BA7820BL | 399 zł |
Bateria bidetowa Omnires BARETTI BA7820CR | 307 zł |
Omnires Baretti bateria bidetowa czarny mat BA7820BL RABAT W KOSZYKU! | | 335 zł |
Omnires Bateria bidetowa Omnires Baretti czarny mat BA7820BL | 398 zł |
Bateria bidetowa Omnires Baretti chrom (CR) BA7820CR | 308 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →