Змішувач Omnires Baretti BA7832CR
Фото 4 |
Omnires Baretti BA7832CR |
|
Корпус змішувача виготовлений із латуні класу "А". Система Smart Fix дозволяє при потребі замінити душовий шланг, не розбираючи ванну.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires Baretti BA7832CR
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Bateria wannowa Omnires Baretti 4-otworowa chrom połysk BA7832CR | 1 008 zł |
Bateria wannowa stojąca Omnires Baretti chrom (CR) BA7832CR | 1 009 zł |
Bateria wannowa 4-otworowa Omnires BARETTI BA7832BL czarny mat | 1 309 zł |
Omnires Baretti bateria wannowa 4-otworowa kompletna chrom BA7832CR RABAT | 847 zł |
Omnires Bateria wannowa Omnires Baretti 4-otworowa czarny BA7832BL | 1 309 zł |
Bateria wannowa stojąca Omnires Baretti czarny mat (BLM) BA7832BL | 1 310 zł |
Omnires Baretti Bateria nawannowa 4 otworowa czarny mat BA7832BL - odbiór | 1 100 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →