Змішувач Omnires Sacramento SC2332XCR
Фото 3 |
Omnires Sacramento SC2332XCR |
|
Корпус змішувача виготовлений із латуні класу "А". Зовнішня оболонка змішувача, виконана за технологією гальванічного покриття, міцна, стійка до подряпин та легко очищається від забруднень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires Sacramento SC2332XCR
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Bateria wannowa Omnires Sacramento 4-otworowa biały/chrom SC2332CR | 1 054 zł |
Bateria wannowa stojąca Omnires Sacramento chrom biały (CRB) SC2332CRB | 1 055 zł |
Bateria wannowa 4-otworowa Omnires SACRAMENTO SC2332BL czarny | 1 167 zł |
OMNIRES SC2332XCR SACRAMENTO bateria wannowa 4-otworowa chrom | 930 zł |
Omnires Sacramento bateria wannowa 4-otworowa kompletna chrom SC2332XCR R | 782 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →