Bateria wodociągowa Omnires Sacramento SC2332XCR
Zdjęcia 3 |
Omnires Sacramento SC2332XCR |
|
Korpus baterii wykonany jest z mosiądzu klasy „A”. Zewnętrzna powłoka baterii wykonana w technologii powlekania galwanizowanego jest trwała, odporna na zarysowania i łatwa do czyszczenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires Sacramento SC2332XCR
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Bateria wannowa Omnires Sacramento 4-otworowa biały/chrom SC2332CR | 1 054 zł |
Bateria wannowa stojąca Omnires Sacramento chrom biały (CRB) SC2332CRB | 1 055 zł |
Bateria wannowa 4-otworowa Omnires SACRAMENTO SC2332BL czarny | 1 167 zł |
Omnires Sacramento bateria wannowa 4-otworowa chrom/biały SC2332CRB RABAT | 885 zł |
Omnires Bateria wannowa Omnires Sacramento 4-otworowa czarny mat SC2332BL | 1 167 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →