Bateria wodociągowa Omnires Tula TL6050CR
Zdjęcia 7 |
Omnires Tula TL6050CR |
|
Korpus baterii wykonany jest z mosiądzu klasy „A”. Przy produkcji baterii zastosowano technologię galwanizacji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires Tula TL6050CR
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria kuchenna OMNIRES Tula TL6050CP Miedziany | 423 zł |
Bateria kuchenna Omnires Tula mosiądz szczotkowany (BSB) TL6050BSB | 467 zł |
Bateria kuchenna Omnires Tula TL6050BL | 374 zł |
Bateria kuchenna OMNIRES Tula TL6050CP Miedziany | 423 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →