Bateria wodociągowa Omnires Sacramento SC2333XCR
Zdjęcia 4 |
Omnires Sacramento SC2333XCR |
|
Korpus mieszacza wykonany jest z mosiądzu klasy „A”. Zewnętrzna powłoka baterii, wykonana w technologii powłok galwanicznych, jest trwała, odporna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu.
Silikonowe dysze konewki posiadają wypustki „Easy Clean”, które umożliwiają łatwe i szybkie ręczne oczyszczenie konewki z kamienia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires Sacramento SC2333XCR
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Bateria wannowa wolnostojąca Omnires Sacramento czarny mat SC2333X | 2 580 zł |
Bateria wannowa wolnostojąca Omnires Sacramento chrom biały (CRB) SC2333XC | 2 464 zł |
Bateria wannowa wolnostojąca Omnires SACRAMENTO SC2333XCR | 2 464 zł |
Omnires Sacramento bateria wannowa wolnostojąca czarny mat SC2333XBL RABA | 2 167 zł |
Omnires Bateria wannowa wolnostojąca Omnires Sacramento chrom połysk SC233 | 2 464 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →