Змішувач Omnires Art Deco AD5120CR
Фото 3 |
Omnires Art Deco AD5120CR |
|
Корпус змішувача виготовлений із латуні класу "А". Зовнішнє покриття змішувача, виконане за технологією гальванічного покриття, міцне, стійке до подряпин та легко очищається від забруднень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires Art Deco AD5120CR
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Bateria bidetowa Omnires Art Deco chrom połysk AD5120CR | 579 zł |
Bateria bidetowa Omnires Art Deco brąz antyczny (BR) AD5120BR | 845 zł |
Omnires Bateria bidetowa Omnires Art deco złoty szczotkowany AD5120BR | 994 zł |
Bateria bidetowa Omnires Art Deco chrom (CR) AD5120CR | 579 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →