Змішувач Omnires Art Deco AD5110CR
Фото 9 |
Omnires Art Deco AD5110CR |
|
Корпус змішувача виготовлений із латуні класу "А". Зовнішнє покриття змішувача, виконане за технологією гальванічного покриття, міцне, стійке до подряпин та легко очищається від забруднень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires Art Deco AD5110CR
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Bateria umywalkowa Omnires Art Deco chrom połysk AD5110CR | 505 zł |
Bateria umywalkowa OMNIRES Art Deco AD5110 Chrom | 447 zł |
Bateria umywalkowa Omnires Art Deco złoty (GL) AD5110GL | 813 zł |
Bateria umywalkowa OMNIRES Art Deco AD5110 Chrom | 447 zł |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →