Змішувач Omnires Art Deco AD5135CR
Omnires Art Deco AD5135CR |
|
Корпус змішувача виготовлений із латуні класу "А". Зовнішнє покриття змішувача, виконане за технологією гальванічного покриття, міцне, стійке до подряпин та легко очищається від забруднень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires Art Deco AD5135CR
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa Omnires Art Deco chrom poły | 689 zł |
Bateria wannowa podtynkowa OMNIRES Art Deco AD5135 Chrom | 696 zł |
Bateria wannowa podtynkowa Omnires Art Deco chrom (CR) AD5135CR | 696 zł |
Bateria wannowa podtynkowa OMNIRES Art Deco AD5135 Chrom | 696 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →