Змішувач Omnires Art Deco AD5140CR
Фото 7 |
Omnires Art Deco AD5140CR |
|
Корпус змішувача виготовлений з латуні класу "а". Зовнішня оболонка змішувача, виконана за технологією гальванічного покриття, міцна, стійка до подряпин і легко очищається від забруднень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires Art Deco AD5140CR
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Bateria prysznicowa natynkowa Omnires Art Deco chrom połysk AD5140 | 578 zł |
Bateria wannowa natynkowa OMNIRES Art Deco AD5140 Złoty | 725 zł |
Bateria prysznicowa Omnires Art Deco chrom (CR) AD5140CR | 578 zł |
Bateria wannowa natynkowa OMNIRES Art Deco AD5140 Złoty | 721 zł |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →