Змішувач Omnires Art Deco AD5131GL
Фото 4 |
Omnires Art Deco AD5131GL |
|
Корпус змішувача виготовлений із латуні класу "А". Зовнішня оболонка змішувача, виконана за технологією гальванічного покриття, міцна, стійка до подряпин та легко очищається від забруднень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires Art Deco AD5131GL
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Bateria wannowa ścienna Omnires Art Deco brąz antyczny AD5131BR | 1 349 zł |
Zestaw wannowo - prysznicowy Omnires Art Deco złoty (GL) AD5131GL | 1 354 zł |
Bateria wannowa ścienna Omnires ART DECO AD5131 brąz antyczny | 1 349 zł |
OMNIRES AD5131 GL Art Deco bateria wannowa z zestawem prysznicowym, złoto | 1 352 zł |
Omnires Art Deco bateria wannowa z zestawem natryskowym brąz antyczny AD51 | 1 137 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →