Bateria wodociągowa Omnires Art Deco AD5131GL
Zdjęcia 4 |
Omnires Art Deco AD5131GL |
|
Korpus baterii wykonany jest z mosiądzu klasy „A”. Zewnętrzna powłoka baterii, wykonana w technologii powlekania galwanizowanego, jest trwała, odporna na zarysowania i łatwa do czyszczenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires Art Deco AD5131GL
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Bateria wannowa ścienna Omnires Art Deco brąz antyczny AD5131BR | 1 349 zł |
Bateria wannowa natynkowa OMNIRES Art Deco AD5131 Złoty | 1 354 zł |
Zestaw wannowo - prysznicowy Omnires Art Deco złoty (GL) AD5131GL | 1 354 zł |
Bateria wannowa natynkowa OMNIRES Art Deco AD5131 Złoty | 1 184 zł |
pokaż 19 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →