Bateria wodociągowa Omnires Art Deco AD5114CR
Zdjęcia 4 |
Omnires Art Deco AD5114CR |
|
Korpus baterii wykonany jest z mosiądzu klasy „A”. Zewnętrzna powłoka baterii wykonana w technologii powlekania galwanizowanego jest trwała, odporna na zarysowania i łatwa do czyszczenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires Art Deco AD5114CR
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Bateria umywalkowa 3-otworowa Omnires Art deco chrom połysk AD5114 | 663 zł |
Bateria umywalkowa Omnires Art Deco chrom (CR) AD5114CR | 663 zł |
Bateria umywalkowa OMNIRES Art Deco AD5114 3-otworowa Chrom rt Deco AD5114 | 663 zł |
OMNIRES AD5114 CR BATERIA UMYWALKOWA 3 OTWOROWA ART DECO OMNIRES AD5114 | 661 zł |
Bateria umywalkowa OMNIRES Art Deco AD5114 3-otworowa Chrom | Bezpłatny tr | 663 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →