Змішувач Deante Lima BBM F72M
Фото 6 |
Deante Lima BBM F72M |
|
Змішувач створює шум не більше 20 децибел.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Lima BBM F72M
Усі ціни 32 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Deante BBMF72M Lima bateria kuchenna stal nierdzewna BBMF72M | 322 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa lima Deante bbmf72m | 429 zł |
Bateria DEANTE Lima BBM F72M Chrom | 319 zł |
Bateria kuchenna Deante Lima stal szlachetna BBM F72M | 379 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →